Mūsų pardavimo sprendimai Jūsų verslui:

Žmogiškieji ištekliai (HR)

Darbuotojų informacija, prisijungimai, vartotojų grupės, vartotojų teisių valdymas, atostogų/ligų planavimas ir administravimas, apmokymų ir seminarų valdymas, automatizuota naujų darbuotojų paieška darbo skelbimų portaluose.

Technologijos: Laravel 8, PHP 8, neo4j, mySQL, mariaDB, vue.js, jQuery, Sphinx

Pardavimai

Užsakymai: sinchronizacijos su el. parduotuvėm ir kitais pardavimo kanalais (amazon, ebay, magento, woocommerce, opencart, prestashop, kiti RESTful api), peržiūra ir statistikos su įvairiais filtrais.
Mokėjimo būdai: mokėjimo nuorodų iniciavimas ir koregavimas, nuorodų siuntimas klientams, integacijos su trečiomis šalimis (seb, swedbank, paysera, opay, paypal, paydirect, stripe, concardis, kt..)
Buhalterinė sistema: integracijos su buhalterinėmis sistemomis (rivilė, agnum, b1), automatinis sąskaitų išrašymas, užsakymo mokėjimo statusų keitimas, automatizuotas kelių lygių mokėjimo priminimų siuntimas klientams, automatizuotas PVM mokėtojo kodo validavimas
Užsakyų istorija: visos užsakymo eigos sekimas pradedant pirmuoju skambučiu/el. paštu/svetaine, įvairūs departamentai pačioje įmonėje (priėmimas, taisymas/garantinis, buhalterija, siuntimas), baigiant užsakymo pristatymu atgaliniam klientui (dhl, dpd, ups, lp express, omniva, dpd)
statistikos: duomenų iš įvairių pardavimo kanalų agregavimas ir statistikų rengimas (grafinės duomenų bazės neo4j panaudojimas)
sandėlio valdymas: sandėlio likučių apskaita ir valdymas, paieška, įspėjimai apie kritinius kiekius

Siuntimas

Automatinis siuntimo užsakymų kūrimas, lipdukų generavimas, spausdinimas paprastais bei barcodų printeriais (PDF, ZPL), kurjerių iškvietimas (pickup), siuntimo kainų apskaičiavimas panaudojant specifines kliento sąlygas iš sutarčių su kurjeriais, užsakymų sekimas, redagavimas, atšaukimas, siuntimo manifestų generavimas ir pateikimas, automatizuotas deklaracijų pateikimas siuntimams iš/į ne ES šalis. Vokietijos klientų adresų validacija ir automatinė korekcija panaudojant DHL leadcoding.
Integracijos su kurjerių tarnybomis: lp express, omniva, dpd, dhl, dpd, ups, czech post.

Klientų valdymo sistema (CRM)

Saugus klientų duomenų saugojimas nutolusiuose serveriuose, duomenų sinchronizacijos tarp įvairių aplikacijų ir serverių, kliento duomenų validacijos (siuntimo adresų, PVM mokėtojo kodo).
Daugiakanalis marketingas: naujienlaiškiai, sms, social media, push notifications, prekių katalogų generavimas ir automatizuotas siuntimas.

Technologijos: Laravel 8, PHP 8, neo4j, mySQL, mariaDB, vue.js, jQuery, Sphinx

Klientas: JURGA KANCO rasite drabužius, miegamojo ir svetainės tekstilės gaminius iš Lietuvoje išausto, kokybiško minkštinto lino.

Gyvai peržiūrėti: JurgaKanco

Klientas: Sugamour – tai aukštosios estetikos skonio namai, siūlantys it juvelyrinio darbo desertus, iš preciziškai atrinktų ingredientų gaminamus pusryčius visą dieną bei europietiškos virtuvės patiekalus.

Gyvai peržiūrėti: Sugamour

Klientas: JURGA KANCO rasite drabužius, miegamojo ir svetainės tekstilės gaminius iš Lietuvoje išausto, kokybiško minkštinto lino.

Gyvai peržiūrėti: JurgaKanco